Türk Eğitim-Sen(Üniversite)’de Prof.Dr. Fatih İşcan dönemi
Haber
19 Kasım 2021 - Cuma 19:40
 
Türk Eğitim-Sen(Üniversite)’de Prof.Dr. Fatih İşcan dönemi
- Haberi
Türk Eğitim-Sen(Üniversite)’de  Prof.Dr. Fatih İşcan dönemi

 

    Türk Eğitim Sen Konya3 Nolu (Üniversite) Şubesinde 7. Olagan genel kurulu yapıldı. Tek listenin katıldığı seçimde Prof Dr. Fatih İşcan katılımcı tüm delegelerin oyunu alarak başkanlığa seçildi. Aday olmayan mevcut başkan Prof. Dr. Ahmet Öztürk’e ise bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür edildi.

Kamu-Sen çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Türk Eğitim-Sen Konya 3 nolu ( Üniversite) Şube Başkanlığı 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurul Yaka meram yolu üzerinde bulunan sendika binası toplantı salonunda yapıldı. 

7.Olagan Genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal marşının hep birlikte okunmasıyla başladı. Daha sonra divan heyeti oluşturulduktan sonra protokol konuşmaları gerçekleştirildi.

Protokol konuşmaları sonrası yönetim, denetim ve disiplin kurulu raporları okundu ve birası gerçekleştirildi. Kurulda son olarak yönetim, denetim, disiplin ve üst kurul üyelerinin seçimine geçildi

Prof. Dr. Fatih İşcan , katılımcı delegelerin tamamının oyunu alarak başkanlığa seçildi.

Başkanlığa seçilen Prof Dr. Fatih İşcan yaptığı kısa teşekkür konuşmasında şu sözlere yer verdi.” Her şeyden önce sendikacılıkta dik duruşunu göstererek sendikamız üyeliklerini sürdüren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizlerde bundan sonra bu dik duruşlu üyelerimiz hak ve hukuklarını her alanda almak adına gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu seçim de kazanan Türk Eğitim Sen 3 Nolu(Üniversite) Şubesi ve Kamu-Sen konfederasyonu olmuştur.” Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Eğitim-Sen(Üniversite)’de, , Prof.Dr., Fatih, İşcan, dönemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı